flaga
 
 
   
   
<< POWRÓT
 
 
PRZEDSTAWIENIA FESTIWALOWE
 
  • SŁOWIK - Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki (Opole, Polska)
  •  

    przedstawienie dla dzieci - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • VOLPINO - Théâtre du Risorius (Moiry, Francja)
  •  

    przedstawienie dla dzieci - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • PŁYNNA SKÓRA - Igneous & Figuren Theater Tübingen & Des Airs Productions (Annerley, Australia & Tybinga, Niemcy & Bruksela, Belgia)
  •  

    przedstawienie dla dorosłych - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • DZIWOLĄGARIUM: ULICZNE AKWARIUM - Les Sages Fous (Trois–Rivieres, Kanada)
  •  

    przedstawienie plenerowe - prezentacja poza konkursem

    więcej >>>
  • POZYTYWKA - Vilnius Theatre “Lėlė” (Wilno, Litwa)
  •  

    przedstawienie dla dzieci - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • AFRYKAŃSKA HISTORIA - Teatr Pracownia Kwadryga (Bielsko-Biała, Polska / Kenia)
  •  

    przedstawienie dla dzieci - prezentacja poza konkursem

    więcej >>>
  • CIENIE BRADSHAWA - Living Dodo Puppets (Bowral, Australia)
  •  

    przedstawienie dla dzieci - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • TSUNAMI - Gliwicki Teatr Muzyczny & Teatr Lalek Banialuka (Gliwice & Bielsko-Biała, Polska)
  •  

    przedstawienie plenerowe - prezentacja poza konkursem

    więcej >>>
  • AMELKA, BÓBR I KRÓL NA DACHU - Teatr Lalek Guliwer (Warszawa, Polska)
  •  

    przedstawienie dla dzieci - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • TATA MA ZAWSZE RACJĘ - Credo Theatre (Sofia, Bułgaria)
  •  

    przedstawienie dla dzieci - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • REQUIEM DLA DOMU - Divadlo Lišeň (Brno, Czechy)
  •  

    przedstawienie dla dorosłych - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • WAMPIR - Stuffed Puppet Theatre (Amstelveen, Holandia)
  •  

    przedstawienie dla dorosłych - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • SAMA W KĄPIELI. SEKRET BŁĘKITU - Compagnie Vanessa Valk (Stuttgart, Niemcy)
  •  

    przedstawienie dla dorosłych - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • PTAKI - Voluptarius (Szczecin, Polska)
  •  

    przedstawienie plenerowe - prezentacja poza konkursem

    więcej >>>
  • SALOME - Kompania Doomsday (Białystok, Polska)
  •  

    przedstawienie dla dorosłych - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • BURATINO - Teatr Lalka (Warszawa, Polska)
  •  

    przedstawienie dla dzieci - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • LABORATORIUMRYBYBABILOŃSKIEJ - Babelfish-Company (Berlin, Niemcy)
  •  

    przedstawienie dla dorosłych - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • PASAŻER. Z POKOJU DO POKOJU - La Cònica/LaCònica (Barcelona, Hiszpania)
  •  

    przedstawienie dla dorosłych - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • SKĄPIEC - Tabola Rassa (Barcelona, Hiszpania)
  •  

    przedstawienie dla dorosłych - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • GWIAZDA PORANNA - Duda Paiva (Holandia)
  •  

    przedstawienie dla dorosłych - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • PRZYSTOJNY STRAŻAK, CZYLI POŻAR TEATRU NARODOWEGO - Naivní divadlo Liberec (Liberec, Czechy)
  •  

    przedstawienie dla dzieci - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • PIĘKNA I BESTIA - Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana (Bielsko-Biała, Polska)
  •  

    przedstawienie dla dzieci - prezentacja poza konkursem

    więcej >>>
  • iVi, JEGO ŻYCIE - Compagnie Médiane (Strasbourg, Francja)
  •  

    przedstawienie dla dzieci - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • MITOYEN - VARIATION 3 - Là Où (Rennes, Francja)
  •  

    przedstawienie dla dorosłych - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • WIWISEKTOR - Klaus Obermaier & Chris Haring (Wiedeń, Austria)
  •  

    przedstawienie dla dorosłych - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • HOLSTOMER. HISTORIA KONIA - The Brest Puppet Theatre (Brześć, Białoruś)
  •  

    przedstawienie dla dorosłych - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • BAŚŃ O RYCERZU BEZ KONIA - Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana (Bielsko-Biała, Polska)
  •  

    przedstawienie dla dzieci - prezentacja poza konkursem

    więcej >>>
  • DESZCZOWY PTAK - PAPIEROWA OPOWIEŚĆ - Galia / Train Theatre (Jerozolima, Izrael)
  •  

    przedstawienie dla dzieci - prezentacja w ramach konkursu

    więcej >>>
  • MAŁE FORMY TEATRALNE - Wydział Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej (Białystok, Polska)
  •  

    przedstawienie dla dorosłych - prezentacja poza konkursem

    więcej >>>
  • MAŁE FORMY TEATRALNE - Wydział Lalkarski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej (Wrocław, Polska)
  •  

    przedstawienie dla dorosłych - prezentacja poza konkursem

    więcej >>>
  • ZIELONY WĘDROWIEC - Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana (Bielsko-Biała, Polska)
  •  

    przedstawienie dla dzieci - prezentacja poza konkursem

    więcej >>>