Aktualności

Beskidzki Kongres Kultury

10 / 03 / 2024

Zapraszamy na Beskidzki Kongres Kultury!

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie na temat kondycji i przyszłości polskiego sektora kultury!  

Dołącz do nas 21-22 marca 2024, aby wziąć udział w inspirujących sesjach plenarnych i panelach tematycznych, które pozwolą zgłębić i przedyskutować najważniejsze kwestie dotyczące dziedzictwa i przyszłości kultury w naszym regionie i nie tylko. 

Cel kongresu: wzmocnienie dialogu między kluczowymi osobami z sektora kultury – od przedstawicieli Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, poprzez jednostki samorządu terytorialnego, instytucje kultury, po środowiska twórcze i odbiorców. Chcemy wznowić i pogłębić dyskusję na temat roli kultury w rozwoju naszego regionu, samorządów, społeczeństwa obywatelskiego, a także zdefiniować rolę mecenatu publicznego i wykorzystać potencjał miast ubiegających się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029.

Zapisz się już dziś przez nasz formularz.

Zarezerwuj czas i dołącz do nas na Beskidzkim Kongresie Kultury. Czekamy na Ciebie!

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.