2019-01-11
WARSZTATY W PRZEDSZKOLU W RADLINIE

 

WARSZTATY W PRZEDSZKOLU NR 2 W RADLINIE 

 

W piatek 11 stycznia 2019 roku aktorka naszego teatru - Barbara Rau, odwiedziła przedszkole w Radlinie. Kreatywne i pełne przygód warsztaty teatralne zrealizowane zostały w ramach konkursu "Chodzimy do Banialuki". Zabawa z najmłodszymi widzami naszego teatru była zachwycajaca i dała wszytkim uczestnikom wiele radości.

Przypominamy, że w ramach konkursu "Chodzimy do Banialuki" Nagrodą główną była jednokrotna, bezpłatna  prezentacja inscenizacji „Trzy Świnki czyli magia teatru” w siedzibie Zwycięzcy Konkursu oraz dwie Nagrody dodatkowe w postaci jednokrotnych warsztatów teatralnych przeprowadzonych w siedzibie zdobywcy Nagrody dodatkowej.

Uczestnikiem Konkursu mogło być każde przedszkole, którego podopieczni wzięli udział w prezentacji biletowanego przedstawienia,  zorganizowanego przez Teatr Lalek Banialuka w siedzibie Organizatora oraz w przedsatwieniach w ramach 28 Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Lalkarskiej, przy czym ilość uczestników biorących udział w jednym pokazie musiała przekraczać 50% dzieci uczęszczających do placówki Uczestnika.

 

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i jeszcze raz gratulujemy !!!

 


 

 


 

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

Samorządowa Instytucja Kultury

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, w celu korzystania z prowadzonej przez Teatr Lalek Banialuka usługi „Newsletter”. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zapoznałam/em się z Regulaminem świadczenia usługi Newsletter

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana został podłączony do sieci szerokopasmowej w zwiazku z realizacją projektu „Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej” został zrealizowany przez Urząd Miasta Bielska – Białej przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.


  

Strona internetowa www.banialuka.pl  jest obecnie w przebudowie. Teatr pozyskał środki finansowe aplikując w konkursie o dofinansowanie zadania realizowanego ze środków pozostających w dyspozycji ministra właściwego do spraw kultury i ochrony dziedzictwa narodowego z programu TEATR I TANIEC 2020 – zadanie dodatkowe pn. „ e-witryna. Artystyczne okno na świat”.