2019-01-23
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dziś w teatrze świętujemy Dzień Babci i Dziadka!
 

W dniu 22 stycznia o godzinie 17.00 w naszym teatrze zostało zaprezentowane przedstawienie "Brzydkie Kaczątko". Z myślą o naszych wspaniałych babciach i dziadkach bilety na to widowisko można było zakupić w promocyjnej cenie 5 złotych.  Cieszymy się bardzo, że nasza oferta tak się spodobała a widownia po brzegi była wypełniona wnuczkami, wnukami, babciami i dziadkami. 

 


 

/fot. Rada Rodziców PI2 Bielsko-Biała/

 


 

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

Samorządowa Instytucja Kultury

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, w celu korzystania z prowadzonej przez Teatr Lalek Banialuka usługi „Newsletter”. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zapoznałam/em się z Regulaminem świadczenia usługi Newsletter

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana został podłączony do sieci szerokopasmowej w zwiazku z realizacją projektu „Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej” został zrealizowany przez Urząd Miasta Bielska – Białej przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.


  

Projekt Surfuj z kulturą i poznaj magię teatru
dofinansowano ze środków Ministra Kultury 
i Dziedzictwa Narodowego  pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury.