2019-05-24
PREMIERA OJCZYZNY

 

PREMIERA OJCZYZNY

 

W zaaranżowanej nietypowo przestrzeni scenicznej, zaprezentowaliśmy dzisiaj młodemu widzowi nasze najnowsze przedstawienie. W bezpośredniej bliskości aktorów z widzem wykreowaliśmy kolorowy świat poprzez zabawę, budując z ogromnych klocków przestrzeń, która otacza każdego z nas. 

Nasza Ojczyzna udała się znakomicie! Zapraszamy widzów małych i dużych do wspólnej zabawy!

 


 

fot. 1-4 Darek Dudziak

fot. 5-8 Marek Ziarko

 

 


 

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

Samorządowa Instytucja Kultury

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, w celu korzystania z prowadzonej przez Teatr Lalek Banialuka usługi „Newsletter”. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zapoznałam/em się z Regulaminem świadczenia usługi Newsletter

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana został podłączony do sieci szerokopasmowej w zwiazku z realizacją projektu „Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej” został zrealizowany przez Urząd Miasta Bielska – Białej przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.


  

Projekt Surfuj z kulturą i poznaj magię teatru
dofinansowano ze środków Ministra Kultury 
i Dziedzictwa Narodowego  pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury.