2019-05-27
PROJEKT SURFUJ Z KULTURĄ...NA PÓŁMETKU!

 

JESTEŚMY NA PÓŁMETKU!

 

22 maja w Teatrze Lelek Banialuka miało miejsce wyjątkowe wydarzenie związane z realizacją projektu Surfuj z kulturą i poznaj magię teatru .

   Uczestnicy warsztatów, mieli możliwość odwiedzić bielski teatr lalek i zobaczyć wyjątkowe przedstawienie „Tuwim i…” w reżyserii Pawła Aignera. Udział w projekcie młodzież uznała za niezapomnianą lekcję żywego teatru lalek, która na długo pozostanie im w pamięci. Cieszy nas to bardzo, ponieważ uczestnicy projektu mogli wymienić się swoimi doświadczeniami i zachęcić do udziału tych, dla których warsztaty dopiero się zaczynają! Przypominamy, że podczas trzech warsztatów teatralnych, które odbywają się na terenie placówek szkolnych, młodzież ma możliwość nauczyć się podstaw animacji lalek i przedmiotów, charakteryzacji oraz projektowania scenografii teatralnej.

Pośród ponad dwustuosobowej widowni znaleźli się przedstawiciele firm, które udzieliły wsparcia finansowego. To także dzięki nim projekt mógł być zrealizowany na najwyższym poziomie merytorycznym i artystycznym.

Przypominamy, że  projekt dofinansowano ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Sponsorami projektu są: KLINGSPOR, AQUA, BARBARA I JERZY SKWARNA, ZIAD.

Patronat medialny: TVP Katowice, beskidzka24, Kronika Beskidzka.

 


 

fot. Małgorzata Koniorczyk

 


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

 


Projekt wsparli finansowo:

 


Patroni medialni:

 


Uczestnicy:

 


 

 


 

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

Samorządowa Instytucja Kultury

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, w celu korzystania z prowadzonej przez Teatr Lalek Banialuka usługi „Newsletter”. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zapoznałam/em się z Regulaminem świadczenia usługi Newsletter

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana został podłączony do sieci szerokopasmowej w zwiazku z realizacją projektu „Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej” został zrealizowany przez Urząd Miasta Bielska – Białej przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.


  

Projekt Surfuj z kulturą i poznaj magię teatru
dofinansowano ze środków Ministra Kultury 
i Dziedzictwa Narodowego  pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury.