2019-06-17
KRAWIEC NITECZKA NA WAKACJE!!!

KRAWIEC NITECZKA NA WAKACJE

 

W pierwsze dni wakacyjne zapraszamy wszystkie dzieci, rodziców oraz grupy kolonijne na niezwykłe przygody z Krawcem Niteczką. Gramy dla Państwa do 26 czerwca! Krawiec Niteczka jest ciepłą i kolorową opowieścią dla najmłodszych, przenosi widzów do bajkowego świata utkanego z rozmaitych emocji i przetkanego atrakcyjnymi piosenkami oraz niezwykłymi przygodami.

Więcej na temat przedstawienia przeczytasz TUTAJ

gramy w terminie: 23 czerwca o godzinie 11:00, 25 i 26 czerwca o godzinie 9:00 i 11:00

ZAPRASZAMY!


fot.Darek Dudziak

 


 

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

Samorządowa Instytucja Kultury

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, w celu korzystania z prowadzonej przez Teatr Lalek Banialuka usługi „Newsletter”. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zapoznałam/em się z Regulaminem świadczenia usługi Newsletter

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana został podłączony do sieci szerokopasmowej w zwiazku z realizacją projektu „Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej” został zrealizowany przez Urząd Miasta Bielska – Białej przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.


  

Projekt Surfuj z kulturą i poznaj magię teatru
dofinansowano ze środków Ministra Kultury 
i Dziedzictwa Narodowego  pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury.