2019-09-09
"JAŚ I MAŁGOSIA" PO RAZ 300. SETNY

 

Tłumy w naszym Teatrze!!!
 

8 września o godzinie 16.00 zagraliśmy po raz trzechsetny znakomite przedstawienie dla najmłodszego widza. W banialuce tego dnia pojawiły się tłumy za co jeszcze raz dziękujemy publiczności.  Żartobliwa wersja przygód Jasia i Małgosi bawiła oprawą plastyczną przedstawienia,  słodką piernikową chałupką i bliskimi dziecięcej wyobraźni lalkami.  Sala teatralna pękała w szwach! Były gromkie brawa oraz róże, które wręczył Dyrektor Teatru Jacek Popławski. Jeszcze raz gratulujemy artystom (Magdalena Obidowska, Dagmara Włoszek-Rabska, Konrad Ignatowski, Ziemowit Ptaszkowski  oraz niezastąpiony realizator światła i dźwięku Krzysztof Byrski ) niegasnącej energii i pasji.

 

Zapraszamy wszystkich widzów, którzy jeszcze nie widzieli naszego „Jasia i Małgosi” na następne trzysta pierwsze przedstawienie 27 października (niedziela) o godzinie 11:00.

 


 

fot. archiwum teatru

 


 

 

 


 

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

Samorządowa Instytucja Kultury

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, w celu korzystania z prowadzonej przez Teatr Lalek Banialuka usługi „Newsletter”. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zapoznałam/em się z Regulaminem świadczenia usługi Newsletter

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana został podłączony do sieci szerokopasmowej w zwiazku z realizacją projektu „Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej” został zrealizowany przez Urząd Miasta Bielska – Białej przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.


  

Strona internetowa www.banialuka.pl  jest obecnie w przebudowie. Teatr pozyskał środki finansowe aplikując w konkursie o dofinansowanie zadania realizowanego ze środków pozostających w dyspozycji ministra właściwego do spraw kultury i ochrony dziedzictwa narodowego z programu TEATR I TANIEC 2020 – zadanie dodatkowe pn. „ e-witryna. Artystyczne okno na świat”.