2019-12-13
„MR SCROOGE” PO RAZ 555!

 

PRZEDSTAWIENIE, KTÓRE ZACHWYCA OD LAT!

 

Nasz "Mr Scrooge" w reżyserii Mariána Pecki, to wspaniała adaptacja Dickensowskiej "Opowieści wigilijnej". Od premiery, która odbyła się 4 października 2003 roku, spektakl ten cieszy się niesłabnącym powodzeniem a każde przedstawienie nagradzane jest gromkimi brawami. Historia o cudownej przemianie starego skąpca Scrooge’a urzeka nie tylko najmłodszą publiczność ale i dorosłych.

Przedstawienie bawi, śmieszy, poucza a przede wszystkim zachwyca inscenizacyjnym rozmachem, wysmakowaną plastyką, kabaretowo-muzyczną formą i aktorskim temperamentem.

18 grudnia na scenie Banialuki „Mr Scrooge” zostanie zagrany po raz 555!

W odpowiedzi na niegasnące zainteresowanie, dyrekcja Teatru zaprasza wszystkich Widzów na dodatkowy spektakl, który zagramy w dniu 5 stycznia o godz. 17:00 w specjalnej cenie trzech piątek (5+5+5).

Bilety można nabyć w kasie teatru lub przez stronę internetową od 15 grudnia!

Specjalna cena biletu w kwocie 15 zł dotyczy wszystkich widzów bez względu na wiek!

 


fot.Tomasz Wójcik

 


 

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

Samorządowa Instytucja Kultury

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, w celu korzystania z prowadzonej przez Teatr Lalek Banialuka usługi „Newsletter”. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zapoznałam/em się z Regulaminem świadczenia usługi Newsletter

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana został podłączony do sieci szerokopasmowej w zwiazku z realizacją projektu „Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej” został zrealizowany przez Urząd Miasta Bielska – Białej przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.


  

Strona internetowa www.banialuka.pl  jest obecnie w przebudowie. Teatr pozyskał środki finansowe aplikując w konkursie o dofinansowanie zadania realizowanego ze środków pozostających w dyspozycji ministra właściwego do spraw kultury i ochrony dziedzictwa narodowego z programu TEATR I TANIEC 2020 – zadanie dodatkowe pn. „ e-witryna. Artystyczne okno na świat”.