2020-03-11
"O! H2O" ODWOŁANE

 

Odwołujemy pokaz najnowszego projektu edukacyjnego "O! H2O"

 

Drodzy Widzowie i Przyjaciele Teatru Lalek Banialuka!

Mając na względzie Wasze zdrowie i w trosce o wspólne bezpieczeństwo, zgodnie z decyzją Zespołu Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Bielska-Białej, od dnia 11.03.2020 r. do odwołania, Teatr Lalek Banialuka zawiesza działalność artystyczną dla publiczności w tym pokaz premierowy „Happeningu Edukacyjnego O! H2O”.

O nowej dacie pokazu naszego najnowszego projektu edukacyjnego realizowanego wspólnie z firmą AQUA w ramach Światowych Dni Wody  poinformujemy w terminie późniejszym.

 

Liczymy na Państwa życzliwość i wyrozumiałość.

 

 


 

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

Samorządowa Instytucja Kultury

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, w celu korzystania z prowadzonej przez Teatr Lalek Banialuka usługi „Newsletter”. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zapoznałam/em się z Regulaminem świadczenia usługi Newsletter

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana został podłączony do sieci szerokopasmowej w zwiazku z realizacją projektu „Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej” został zrealizowany przez Urząd Miasta Bielska – Białej przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.


  

Projekt Surfuj z kulturą i poznaj magię teatru
dofinansowano ze środków Ministra Kultury 
i Dziedzictwa Narodowego  pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury.