2020-03-16
ZMIANY ORGANIZACYJNE PRACY TEATRU

 

 

ZMIANY ORGANIZACYJNE PRACY TEATRU 

 

Szanowni Państwo!

W związku z wprowadzeniem w okresie od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Teatr Lelek Banialuka zawiesił swoją działalność artystyczną.

W związku z powyższym informujemy o zmianach organizacyjnych w Teatrze:

- Kasa Teatru zostaje zamknięta do 25 marca z możliwością przedłużenia

- Kontakt z impresariatem prowadzony będzie tylko drogą mailową oraz telefoniczną pod numerem telefonu 695 415 175

- W związku z ograniczaniem kontaktów osobistych, Teatr nie będzie prowadził zwrotów gotówkowych za zakupione bilety do odwołania. Przywrócimy tę możliwości, jak tylko to będzie możliwe.

- Na teren całego Teatru obowiązuje kategoryczny ZAKAZ WSTĘPU osobom niezatrudnionym w Teatrze.

 

 


 

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

Samorządowa Instytucja Kultury

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, w celu korzystania z prowadzonej przez Teatr Lalek Banialuka usługi „Newsletter”. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zapoznałam/em się z Regulaminem świadczenia usługi Newsletter

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana został podłączony do sieci szerokopasmowej w zwiazku z realizacją projektu „Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej” został zrealizowany przez Urząd Miasta Bielska – Białej przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.


  

Strona internetowa www.banialuka.pl  jest obecnie w przebudowie. Teatr pozyskał środki finansowe aplikując w konkursie o dofinansowanie zadania realizowanego ze środków pozostających w dyspozycji ministra właściwego do spraw kultury i ochrony dziedzictwa narodowego z programu TEATR I TANIEC 2020 – zadanie dodatkowe pn. „ e-witryna. Artystyczne okno na świat”.