2020-04-14
ZMIANY ORGANIZACYJNE PRACY TEATRU

 

ZMIANY ORGANIZACYJNE PRACY TEATRU

 

Drodzy Widzowie, przed nami kolejne zmiany organizacyjne.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje nas ograniczenie działalności artystycznej.
W związku powyższym informujemy o utrzymaniu zmian organizacyjnych w naszym Teatrze.
- Kasa Teatru pozostaje zamknięta do odwołania.
- Kontakt z impresariatem prowadzony będzie tylko drogą mailową impresariat@banialuka.pl oraz telefoniczną pod numerem telefonu; 695 415 175 lub sekretariatem teatru; +48 33 8123394.
- W związku z ograniczaniem kontaktów osobistych, Teatr nie będzie prowadził zwrotów gotówkowych za zakupione bilety do odwołania. Zwroty przywrócimy, jak tylko to będzie możliwe.
- Na teren całego Teatru obowiązuje kategoryczny ZAKAZ WSTĘPU osobom niezatrudnionym w Teatrze.

Teatr pracuje w systemie zdalnym. Wszelkie pytania i informacje prosimy kierować drogą mailową lub telefonicznie. Kontakt z sekretariatem Teatru możliwy jest w godzinach 9:00-13:00. 
 

 


 

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

Samorządowa Instytucja Kultury

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, w celu korzystania z prowadzonej przez Teatr Lalek Banialuka usługi „Newsletter”. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zapoznałam/em się z Regulaminem świadczenia usługi Newsletter

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana został podłączony do sieci szerokopasmowej w zwiazku z realizacją projektu „Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej” został zrealizowany przez Urząd Miasta Bielska – Białej przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.


  

Strona internetowa www.banialuka.pl  jest obecnie w przebudowie. Teatr pozyskał środki finansowe aplikując w konkursie o dofinansowanie zadania realizowanego ze środków pozostających w dyspozycji ministra właściwego do spraw kultury i ochrony dziedzictwa narodowego z programu TEATR I TANIEC 2020 – zadanie dodatkowe pn. „ e-witryna. Artystyczne okno na świat”.