Zapraszamy na spektakl

Dla widzów

od 3 lat

Czas trwania

60 min

Ceny biletów

  • ulgowy - 24 zł

  • normalny - 30 zł

  • grupowy - 20 zł

O spektaklu

„A Koziołek wziął tobołek i wędruje biedaczysko, po szerokim szukać świecie tego, co jest bardzo blisko” – taka piosenka towarzyszy zupełnie nowym przygodom Koziołka Matołka. Była już hitem pierwszej części historii dobrze znanego dzieciom wędrownika z Pacanowa.

Spektakl zrealizowany został w atrakcyjnej konwencji zabawy teatralnej. Kolorowa scenografia i pomysłowe rekwizyty działają na wyobraźnię. Wartka akcja, barwne przygody, zabawne sytuacje, humorystyczne zdarzenia, wyborowe aktorstwo i przebojowa muzyka wypełniają scenę przykuwając uwagę.

Koziołek przemierza świat szukając swego miejsca na ziemi odwiedza egotyczne kraje. Przebywa na cesarskim dworze, uczy się chińskiego, zaklina węże na targu w Bombaju, spotyka Indian – przeżywa wiele emocjonujących przygód: groźnych, śmiesznych i pouczających. Wychodzi cało z każdej opresji. Czy wraca do domu i czy odnajdując – całkiem blisko – to, co dla niego najlepsze?

Twórcy
spektaklu

Reżyseria
Lucyna Sypniewska

Scenografia
Ewa Pietrzyk

Muzyka
Piotr Nazaruk

Obsada:
Małgorzata Bulska
Katarzyna Pohl
Lucyna Sypniewska
Radosław Sadowski
Piotr Tomaszewski

Podoba Ci się ten spektakl?

Zapraszamy do naszego teatru.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.