TUWIM I...

 

 


 

 

 


"Tuwim i …" - to przedstawienie, którego premiera zbiega się z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę i powstania grupy Skamander. Muzyczne widowisko oparte na tekstach Juliana Tuwima - jednego z „wielkiej piątki poetów” skierowane jest do dzieci w wieku szkolnym i całych rodzin. W żywiołowej inscenizacji wyreżyserowanej przez Pawła Aignera nie zabraknie znanych i lubianych wierszy poety takich jak Okulary, Ptasie radio, Lokomotywa czy Zosia Samosia.
Spektakl wyreżyseruje Paweł Aigner – znany widzom z realizacji przedstawień: „Zielony wędrowiec" „Zielona Gęś", „Ballady i romanse",a towarzyszyć mu będą również często obecni na naszej scenie – autor scenografii Pavel Hubicka, i kompozytor Piotr Klimek; wymienione nazwiska wydają się gwarantować teatralny przebój, dla widzów w każdym wieku. 

 

 

Tuwim i...
na podstawie utworów Juliana Tuwima

reżyseria Paweł Aigner
scenografia Pavel Hubička
muzyka Piotr Klimek

ruch sceniczny Karolina Garbacik
aktorzy: Małgorzata Bulska, Maria Byrska, Magdalena Obidowska, Lucyna Sypniewska, Dagmara Włoszek, Władysław Aniszewski, Konrad Ignatowski, Włodzimierz Pohl, Ziemowit Ptaszkowski, Tomasz Sylwestrzak

 

 

 Przedstawienie dla młodzieży od 15 lat


Ceny biletów:
- bilet indywidualny - dzieci - 17 zł
- bilet indywidualny - dorośli - 22 zł
- bilet grupowy - 16 zł


 

 

 


5 lutego 2019 Wtorek
godz.: 09:00
Duża Scena
5 lutego 2019 Wtorek
godz.: 11:00
Duża Scena
6 lutego 2019 Środa
godz.: 09:00
Duża Scena
6 lutego 2019 Środa
godz.: 11:00
Duża Scena
powrót »

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

SAMORZĄDOWA INSTYTUCJA KULTURY

 

 

 

  

  Wirtualne panoramy

 


Informujemy, że Teatr Lalek Banialuka został przyłączony do sieci szerokopasmowej w ramach projektu pn.: „Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej”

"Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby"                                                                                                                                        więcej


 

Zapisz się do naszej listy mailingowej i bądź informowany o nowościach.