Dominika Kaczmarek

aktor

Dominika  Kaczmarek

 

W Banialuce od 1 lutego 2019 roku

Aktorka, lalkarka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie - Wydział Sztuki Lalkarskiej we Wrocławiu,  gdzie zagrała w spektaklu dyplomowym „Mały K.” w reż. Pawła Passiniego oraz „Dzikie Łabędzie” w reż. Jerzego Bielunasa. Współpracowała z Warszawską Operą Kameralną, Teatrem Animacji w Poznaniu i Teatrem Żelaznym w Katowicach.

Od 2014r. związana z Teatrem Figur Kraków, gdzie gra w spektaklach m.in. „Król Maciuś I” i „Jestem cały świat minus cały świat oprócz mnie”.

W Teatrze Lalek Banialuka po raz pierwszy wystąpiła w spektaklu "Pchła Szachrajka" w reżyserii Lucyny Sypniewskiej.

 

Galeria zdjęć


PCHŁA SZACHRAJKA

PCHŁA SZACHRAJKA

OJCZYZNA

OJCZYZNA

ROBINSON

ROBINSON

Przedstawienia

  • ORESTEJA ?
  • PCHŁA SZACHRAJKA
  • OJCZYZNA
  • ROBINSON
  • KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU

 

     ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY


 


 

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

Samorządowa Instytucja Kultury

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, w celu korzystania z prowadzonej przez Teatr Lalek Banialuka usługi „Newsletter”. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zapoznałam/em się z Regulaminem świadczenia usługi Newsletter

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana został podłączony do sieci szerokopasmowej w zwiazku z realizacją projektu „Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej” został zrealizowany przez Urząd Miasta Bielska – Białej przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.


  

Projekt Surfuj z kulturą i poznaj magię teatru
dofinansowano ze środków Ministra Kultury 
i Dziedzictwa Narodowego  pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury.